• 0371.024.524

CARIERE

Angajăm profesioniști în domeniul construcțiilor

La Daroconstruct valorizăm experiența, competențele și etica profesională.

Oferim oportunități de dezvoltare și avansare într-un mediu de lucru stimulant, alături de proiecte interesante și variate.

Dacă ești în căutarea unei cariere în construcții și vrei să fii parte dintr-o echipă de succes, trimite-ne CV-ul tău și alătură-te echipei noastre de profesioniști în construcții.

Posturi Vacante

INGINER DEPARTAMENT TEHNIC ȘI DECONTĂRI

Căutăm un profesionist pasionat de industria construcțiilor, cu abilități tehnice solide și cu dorința de a contribui la succesul proiectelor noastre în curs.

Responsabilități principale:

  • Analizarea documentației tehnice, a planurilor și a specificațiilor proiectelor.
  • Asigurarea corectitudinii și conformității documentelor de decontare și a raportărilor financiare.
  • Participarea la întâlniri și ședințe de proiect pentru a oferi asistență tehnică și soluții în domeniul decontărilor.
  • Monitorizarea și raportarea progresului proiectelor, asigurându-vă că acestea sunt finalizate în timp util și în conformitate cu specificațiile.
  • Asigurarea respectării termenelor și procedurilor de decontare și facturare.
  • Colaborarea cu departamentul financiar pentru a asigura exactitatea și coerența datelor financiare.
  • Monitorizarea schimbărilor legislative și actualizarea procedurilor interne pentru a asigura conformitatea cu cerințele legale.
  • Întocmirea dosarelor pentru decontarea situațiilor de lucrari aferente fiecărei investiții și pe fiecare tranșă.
  • Actualizarea cu indici de inflație, devizele si situațiile de plată.
  • Întocmește FAM-uri.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în domeniul ingineriei, de preferat specializarea în construcții sau un domeniu relevant.
  • Experiență demonstrată în gestionarea activităților tehnice și decontări în industria construcțiilor.
  • Cunoștințe solide în citirea și interpretarea documentației tehnice și a planurilor de construcții.
  • Abilități excelente de analiză financiară, gestionare a costurilor și a bugetelor.
  • Cunoașterea legislației și regulamentelor aplicabile în domeniul decontărilor și al construcțiilor.
  • Abilități avansate de comunicare și negociere, atenție la detalii și orientare către rezultate.

Vă oferim oportunitatea de a vă alătura unei echipe dinamice și de a lucra într-un mediu stimulant și profesional.
Compania noastră se angajează să ofere dezvoltare profesională continuă și perspective de creștere în carieră.

INGINER CONSTRUCTOR COST CONTROLER
SPECIALIST ÎN SANATATEA ȘI SECURITATEA MUNCII
MANAGER PROIECT CONSTRUCȚII - EDILITARE
INGINER INSTALAȚII PENTRU CONSTRUCȚII
SPECIALIST RESURSE UMANE
Pentru informații suplimentare ne puteți contacta la numere de telefon: 0727.894.592
email: cariere@daroconstruct.ro

Indiferent dacă ești expert sau începator în domeniul construcțiilor, avem locuri de muncă potrivite pentru toți cei dornici să se dezvolte profesional și să contribuie la construirea viitorului alături de noi.

La Daroconstruct, ne bazăm pe excelență, inovație și munca în echipă, iar noi valorificăm potențialul fiecărui angajat. Oferim un mediu de lucru plăcut și condiții avantajoase, precum și oportunități de dezvoltare profesională și personală.

Dacă ești în căutarea unei cariere de succes în industria construcțiilor, te încurajăm să aplici pentru una dintre aceste poziții.

Te așteptăm cu entuziasm să ne împărtășești experiența și abilitățile tale, pentru a contribui la proiecte de succes și realizări remarcabile în domeniul construcțiilor.

ÎN EXECUȚIE

  • Inginer căi ferate, drumuri si poduri;
  • Inginer instalatii;
  • Ingineri construcții civile, industriale și agricole;
  • Ingineri hidro;
  • Ingineri îmbunătățiri funciare.

BIROU TEHNIC

  • Director tehnic;
  • Manageri de proiect;
  • Ingineri sef;
  • Ingineri devize;
  • Tehnicieni devize;
  • Ingineri calcul productie.

BIROU COMERCIAL

  • Ingineri constructori diverse specializari;
  • Economiști.

PRODUCȚIE

  • Autogrederisti
  • Mecanici utilaj: buldoexcavator, freza de asfalt, cilindru, buldozer;
  • Sudori (PHDE);
  • Instalatori;
  • Electricieni;
  • Dulgheri;
  • Lacatus mecanic;
  • Fierari betonisti;
  • Zidari;
  • Soferi autocamion,
  • Finisori;
  • Muncitori necalificati in constructii.

Adresa: Str. Aurel Vlaicu 76A, 700381, Iași, Romania

Telefon: 0371.024.524

Fax: 0232.222.108

Email: office@daroconstruct.ro